Představujeme společnost

Společnosti TZB linie jsou součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY.

TZB linii v České republice zastupuje společnost PechaSan spol. s r.o. (Strakonice) a společnost G-System spol. s r.o. (Brno, Olomouc). Ve spojení s GC skupinou nabízí velmi široký sortiment zboží dostupný ve všech důležitých lokalitách ČR a řemeslníci tak mají ve své blízkosti dostupný veškerý sortiment TZB, který potřebují ke své každodenní práci.

Tyto společnosti jsou odbornými velkoobchody s uceleným sortimentem v oblasti topení, koupelen, instalací a některé z nich se specializují také na prodej krbů a kamen.

Ve spojení s GC skupinou nabízí velmi široký sortiment zboží dostupný ve všech důležitých lokalitách ČR a řemeslníci tak mají ve své blízkosti dostupný veškerý sortiment TZB, který potřebují ke své každodenní práci.

Její aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání, elektro a inženýrské sítě. Holding GC SKUPINA tvoří v roce 2015 celkem 9 společností.

společnost
pechasan

PechaSan spol. s r.o.

zabývá se velkoobchodním a maloobchodním prodejem sanitárních, instalačních, tepelných a plynových zařízení po celé České republice.

Společnost má v současné době 6 prodejních míst: ve Strakonicích, Praze, Havlíčkově Brodě, Plzni, Třeboni a Českých Budějovicích.

Společnost nabízí svým zákazníkům výrobky vždy v dostatečném množství, velmi dobré kvalitě a za zajímavé ceny. Nejširší škála zboží je umožněna napojením na GC skupinu a její sklady v celé České republice.

Obchodní jméno: PechaSan spol. s r.o.
Právní forma: společnost s ručením omezeným
Sídlo firmy: Písecká 1115, 386 01 Strakonice, Česká republika
IČ: 260 29 944
DIČ: CZ 260 29 944

Registrace: C 10160 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Společnost je zapojena do Systému sdruženého plnění EKOKOM pod klientským číslem: F00070063

Bankovní spojení: ČSOB, č.ú: 112915643/0300

Jednatel: Jaroslav Turek

Prokurista: Miroslav Soukup

Předmět činnosti dle výpisu z Obchodního rejstříku:
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
silniční motorová doprava – nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí – nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti nad 3,5 tuny

g-system

G-System spol. s r.o.

je velkoobchodním i maloobchodním prodejcem širokého spektra sanitárního zboží a koupelnového vybavení. Ve svém koupelnovém studiu v Brně společnost nabízí kvalitní zboží značkových tuzemských i zahraničních výrobců, možnost zpracování vizualizace, kompletní servisní služby a odborné poradenství. Společnost má v současné době 4 prodejní místa: Brno – Lesná, Brno – střed, Olomouc a Prostějov.

Ve spojení s GC skupinou rozšířila společnost sortiment o kompletní nabídku v oborech vodoinstalatérství a topenářství, a zvýšila tím svou konkurenceschopnost při získávání zakázek a projektů.

Obchodní jméno: G-System spol. s r.o.
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo firmy: Dusíkova 900/3c, Lesná, 638 00 Brno, Česká republika
IČ: 293 75 126
DIČ: CZ29375126

Registrace: C 76503 vedená u Krajského soudu v Brně

Jednatel: Zdeněk Mikulášek, Robert Hlavoň

Předmět činnosti dle výpisu z Obchodního rejstříku:
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
silniční motorová doprava – nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou – li určeny k přepravě zvířat nebo věcí