Doprava a služby

Dostupnost zboží je zajišťována prostřednictvím Logistických center, Obchodních středisek a sítě EXPRESS skladů se zastoupením ve všech důležitých lokalitách České republiky. Každý den je zajišťována doprava na všechny naše pobočky a tím jsme schopni udržovat skladové zásoby v potřebné výši.

Rozsáhlý sortiment nabízený díky neustálému rozšiřování skladových položek na všech pobočkách a jejich pravidelným zásobováním. Díky tomu je umožněna dodací pohotovost a okamžitá doprava až přímo na místo určené zákazníkem. Společnosti TZB nabízí velmi široký sortiment zboží, což je umožněno napojením na GC sklady v celé České republice.

doprava sklad
expresní závozy

Smluvní doprava prostřednictvím smluvních přepravců, díky kterým je možná doprava přímo k zákazníkům. Doprava malých zakázek od 1 kg až po celokamiónové dodávky do 24 t. Díky tomu je možná doprava jakéhokoliv zboží ve smluveném čase na smluvené místo.

Vlastní doprava je zajišťována po celé České republice prostřednictvím nákladních automobilů z moderního Logistického centra PechaSan ve Strakonicích. Tento centrální sklad a distribuční centrum využívá plochu přes 12 000 m². Věrní zákazníci mají k dispozici denní Expresní závozy zdarma.

půjčování nářadí

Zapůjčení nářadí nabízíme za zvýhodněných podmínek při koupi námi dodávaného zboží. Nářadí je možno půjčit na jakékoliv pobočce společnosti PechaSan.

Logistická centra, Obchodní střediska, EXPRESS – samoobslužné sklady a vzorkovny

pechasan

Sídlo: Strakonice
Praha 9, Velké Meziříčí, Třeboň, Havlíčkův Brod, České Budějovice

g-system

Sídlo: Brno – Lesná
Brno – Bauerova, Olomouc, Prostějov