FERNOX chemické produkty

Fernox chemické produkty jsou jedničkou na trhu v oblasti vývoje a inovací chemických produktů na úpravu vody. Fernox je jediný výrobce produktů na úpravu vody, které jsou schváleny institucí KIWA ako ekologicky šetrné výrobky s vysokou účinností.

Protector F1 / Protector F1 Express

Inhibitory chrání proti škodlivým účinkům koroze a vodního kamene pro udržení energetické účinnosti kotle a prodloužení životnosti systému. Účinný systém minimalizuje spotřebu paliva a snižuje emise oxidu uhličitého.

Boiler Silencer F2

Snižuje hlučnost kotlů. Zvyšuje účinnost přenosu tepla. Může se použít se všemi kovy a materiály, které se běžně používají v systémech ústředního topení.

Cleaner F3 / Powerflushing Cleaner F5

Čističe odstraňují kal, vodní kámen a nečistoty z nových i stávajících systémů s cílem obnovit a udržet energetickou účinnost. Vodní kámen v ústředním topení je klíčovým faktorem ke snižování životnosti kotle, což vede ke ztrátě účinnosti a vyšší spotřeby paliva. Řada chemických výrobků a fyzických zařízení jsou k dispozici jako komplexní řešení nebo jako samostatné produkty pro prevenci tvorby, odstranění vodního kamene a obnovení účinnosti systému.

Leak Sealer F4

Těsnící prostředky na ochranu před prosakováním. Je ideální na eliminaci poklesu tlaku v uzavřených systémech. Ucpává kapání a drobné netěsnosti na nepřístupných místech. Nezablokuje čerpadla, odvzdušňovací ventily atd.

Total filtr TF1

Hydro-cyklonový a magnetický filtr. Odstraňuje magnetické a nemagnetické nečistoty. Vhodné pro vertikální i horizontální potrubí. Dávkovací ventil pro Fernox “F” produkty. Rychlé čištění filtru bez potřeby demontáže. Závit 1″ nebo 3/4″.

FERNOX chemické produkty jsou nově skladem

Další informace naleznete v přiloženém dokumentu.

fernox chemické produkty

FERNOX chemické produkty dodává GC SKUPINA Česká republika