Vyhrajte kotel za korunu v nové soutěži

Chcete nový kotel za korunu nebo jen za polovinu ceny? Tak se zapojte do naší soutěže! Kupte si do konce června nový kotel a vyhrajte. Deseti vylosovaným šťastlivcům vrátíme část pořizovací ceny kotle zpátky. Hlavní výherce bude mít nový kotel jen za jedinou korunu. Tak na nic nečekejte, protože právě teď je ten nejlepší čas pořídit si nový kotel bez čekání. Pokud vybíráte nový kotel na dřevo nebo na uhlí, neváhejte a kupte si ho teď. Při nákupu do konce června totiž máte skvělou šanci zúčastnit se nové OPOP soutěže.

Je to velmi snadné. Kdo může vyhrát? Každý, kdo si v termínu od 15. května do konce června 2023 koupí kotel H4EKO-D nebo H4EKO-U.

České kotle na pevná paliva

Co můžu vyhrát?

Taková příležitost tu ještě nebyla! Ve hře máme celkem deset finančních výher. Hlavní výherce od nás získá zpět zaplacenou cenu kotle bez jedné koruny. Nový kotel na dřevo či na uhlí podle svého výběru tak bude mít téměř úplně zadarmo.

Další tři výherci získají zpět 50 procent z pořizovací ceny kotle. Dalších 6 výherců získá zpět 30 procent ceny kotle. Polovinu nebo třetinu ceny tak platíme my. A to je opravdu mimořádná nabídka!

Další informace naleznete na stránkách výrobce.