Ravak – vana Freedom W Black

RAVAK přestavuje novou vanu Freedom W Black

Kde je bílá očekávaná, teprve černá zaujme. Vana Freedom W si u zákazníků získala velkou oblibu, proto ji výrobce RAVAK představuje v nové variantě s černým vnějškem, který dodá koupelně hloubku, ale zároveň je snadno kombinovatelný se zbytkem vybavení. Design vany Freedom W maximálně propojuje přednosti solitérních van s vanami klasickými. Její subtilní krása a tvary vykroužené do oblých křivek zvou k poležení, zatímco širší lem u zdi dovolí odložit si vše, co je potřeba ke spokojené relaxaci.

Myšlenkou navazuje na úspěch čistě solitérní vany Freedom O, ze které se stala nová ikona mezi volně stojícími vanami RAVAK. Nová Freedom W rozvíjí její princip, je o pár centimetrů menší (166 x 80 cm), a tím útulnější a nabízí příjemné ukotvení u zdi včetně tolik potřebného odkládacího místa. Luxusní relaxaci tak můžete zažít i v koupelně, která nedovoluje umístění vany v prostoru.

Vana Freedom W skvěle vypadá tak, jak je. Není třeba ji obkládat ani jakkoli jinak upravovat. Je vyrobena z kvalitního akrylátu, který jí dodává lehkost, a to nejen estetickou, ale i materiálovou. Litý akrylát používaný značkou RAVAK je dostatečně odolný, aby obstál při nejvyšších nárocích, ale i lehký tak, aby usnadnil manipulaci při ustavování vany.

Na vanu Freedom W s černým opláštěním poskytuje RAVAK doživotní záruku, stejně jako na veškerý sortiment svých van.

Vana Freedom W černá: rozměry 166 x 80 cm, akrylát