Unikátní 5ti letá záruka na radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produkty z řady Danfoss Link™

Kvalita produktů značky Danfoss je léty a zákazníky ověřená a ve spolehlivost našich produktů věříme natolik, že je nyní můžete zakoupit s rozšířenou zárukou 5 let, případně 10 let. Stačí, když odbornou montáž provede instalatér.

Společnost Danfoss s. r. o. představuje unikátní rozšířenou záruku 5 let na termostatické radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produkty z řady Danfoss Link™. Záruka platí pro produkty zakoupené po 1. lednu 2019, přičemž produkty musí být zakoupené a následně nainstalované odborným instalatérem. Pokud byla na radiátor namontována termostatická radiátorová hlavice v kombinaci s ventilem můžete získat záruku 10 let. Přesný seznam produktů a podmínky uplatnění záruky naleznete v přiložených obchodních podmínkách.

Danfoss Link™ CC je inteligentní systém vytápění, který umožňuje ovládat vytápění domácnosti přes Wi-Fi a aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

Systém Danfoss Link™ je vhodný jak pro systémy vytápění radiátory, tak pro teplovodní a elektrické podlahové vytápění. Teplotu lze nastavit pro každou místnost pomocí uživatelsky příjemné aplikace Danfoss Link™ App a současně můžete ovládat až 30 radiátorů.

Jednotlivé radiátory lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Danfoss Eco™ až na vzdálenost 10 m.

danfoss link

Programovatelná termostatická hlavice Danfoss Eco™ Bluetooth vám umožňuje kompletní kontrolu nad ovládáním vašich otopných těles pomocí technologie Bluetooth a je perfektním řešením pro menší byt či dům.

banner danfoss

Řešení Danfoss Link™ a Danfoss Eco™ Bluetooth ale nabízejí více než jen uživatelsky přívětivé zajištění komfortu. Přinášejí také výrazný potenciál úspor energie. Na rozdíl od manuálních termostatických hlavic mohou elektronické termostatické hlavice v době, kdy je to vhodné, automaticky deaktivovat systém vytápění, a tak je možné lépe řídit spotřebu a dosahovat velkých úspor za vytápění.

Pokud dáváte přednost manuálním termostatickým radiátorovým hlavicím, tak Vás určitě zaujmou designové hlavice RAX a RAX-K z řady X-tra Collection™. Hlavicí RAX se západkovým upevněním je možné osadit ventily RA-N, RA-URX a VHX. Hlavice RAX-K se upevňuje převlečnou maticí M30x1,5.

Více informací na www.danfoss.cz

hlavice danfoss ra

RAX

hlavice danfoss rax-k

RAX-K


Platí pro smluvní obchodní partnery GC SKUPINY. Obrázky jsou ilustrační.